استقبال از سارا داستان، مشعل‌دار المپیک زمستانی کره جنوبی

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۸ کد : ۱۵ گالری تصاویر اخبار انجمن
تعداد بازدید:۱۳۹۹
به همت جمعی از مبتلایان به ام اس و با حمایت مدیران انجمن ام اس ایران، مراسم استقبال از سارا داستان، مشعل‌دار المپیک زمستانی کره جنوبی، در محل انجمن ام اس ایران برگزار شد.
استقبال از سارا داستان، مشعل‌دار المپیک زمستانی کره جنوبی

به همت جمعی از مبتلایان به ام اس و با حمایت مدیران انجمن ام اس ایران، مراسم استقبال از سارا داستان، مشعل‌دار المپیک زمستانی کره جنوبی، در محل انجمن ام اس ایران برگزار شد.
به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، در این مراسم دکتر ایازی، معاون اجتماعی وزیر بهداشت، دکتر جمالی، مدیرکل سمن‌های وزارت بهداشت، دکتر نصیری، مدیر‌کل سازمان‌های خیریه وزارت بهداشت، سرکار خانم زمانی، مدیرکل سلامت شهرداری تهران، مهمان مبتلایان به ام اس و انجمن ام اس ایران بودند. در ابتدا دکتر صحرائیان نایب رئیس انجمن ام اس ضمن خوش‌آمد گویی به مهمانان از سارا داستان به خاطر حرکت ارزشمند وی در مراسم حمل مشعل المپیک، که بارها با شوق فریاد ام اس ناتوانی نیست را تکرار کرد، تشکر کرده و روحیه جنگندگی با بیماری و امیدواری وی را ستود؛ دکتر صحرائیان از نقش استعمال دخانیات در تشدید بیماری ام اس گفت و از سارا داستان و سایر مبتلایان به ام اس خواست سفیر دعوت به ورزش و دوری از دخانیات باشند.

بعد از صحبت‌های دکتر صحرائیان، سارا داستان از زحمات افرادی که پشتیبان وی بودند تشکر کرد و از مسئولین درخواست رسیدگی بیشتر به مبتلایان ام اس را کرد و از مدیران خواست داروهای مورد نیاز بیماران را اسیر سیاسی‌کاری نکنند و حامی مبتلایان به ام اس باشند؛ سارا داستان خود را نماینده تمام مبتلایان به ام اس دانست و مشعل خود را به مبتلایان به ام اس کل کشور و انجمن ام اس اهدا کرد.

در ادامه دکتر ایازی، معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی، ضمن تقدیر از سارا داستان وی را سرمایه‌ای برای انجمن ام اس و سایر سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه سلامت دانست و انجمن ام اس را به خاطر حضور این افراد موفق ستود.

دکتر ایازی قول احداث مرکز توانبخشی مبتلایان به ام اس را داد که هفته آینده کلنگ ساخت آن به زمین زده خواهد شد.

آخرین سخنران این مراسم جناب آقای هوشمند بود. مدیرعامل انجمن ام اس از حضور مهمانان حاضر در این مراسم و حمایت‌های وزارت بهداشت و شخص دکتر ایازی و همکارانشان تشکر کرد و برای ورزشکاران انجمن ام اس، که هفته آینده عازم مسابقات کشوری هستند، آرزوی توفیق کرد و از زحمات جناب آقای خرمی، مدیر ورزش انجمن ام اس تقدیر کرد، همچنین مبتلایان به ام اس حاضر در این جلسه نقش مدیر ورزش انجمن ام اس، جناب آقای خرمی و زحمات شبانه‌روزی ایشان را قدر نهادند و از ایشان تشکر کردند.

مدیرعامل انجمن ام اس در سخنان خود گفت که در انجمن روی بیماران باز بوده ولی الان درها را بزرگ‌تر کرده‌ایم و از همه مبتلایان درخواست کرد که با حضور و کمکشان در زمینه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و… کارهای بزرگی انجام دهیم، امروز بیش از هر وقت دیگری نیاز به حضور تک‌تک مبتلایان به ام اس داریم.

در پایان این مراسم سارا داستان از سوی انجمن ام اس ایران به عنوان سفیر جدید ام اس معرفی شد.

استقبال از سارا داستان، مشعل‌دار المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ کره جنوبی، توسط جمعی از دوستان وی و مبتلایان به ام اس از فرودگاه امام خمینی آغاز شد و او را تا محل انجمن ام اس ایران همراهی کردند.


نظر شما :