آغاز همکاری انجمن ام اس ایران با درگاه واسط پرداخت لینک تو پی (link۲pay.ir)

آغاز همکاری انجمن ام اس ایران با درگاه واسط پرداخت لینک تو پی (link۲pay.ir)

۰۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۱ کد : ۶۱۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۰
آغاز همکاری انجمن ام اس ایران با درگاه واسط پرداخت لینک تو پی (link۲pay.ir)

اطلاعیه:
آغاز همکاری انجمن ام اس ایران با درگاه واسط پرداخت لینک تو پی (link2pay.ir) جهت مدیریت دریافتهای دوره‌ای مبالغ از خیرین
متن خبر:
بی شک بقای خدمت رسانی به جامعه‌ی تحت پوشش انجمنها و موسسات مردم نهاد، در گروی حمایت حداکثری جامعه و خیرین آن است. امروزه افراد زیادی در کشور ما هستند که تمایل دارند تا به صورت دوره‌ای، مبالغی را هرچند اندک، در جهت بهتر شدن اوضاع زندگی همنوعان خود، اهدا کنند. این شیوه از دریافت کمکهای مردمی با وجود جذاب بودن آن، به سبب عدم تمرکز در شیوه‌های دریافت خصوصاً در تعداد زیاد، بسیار مشکل و شاید غیر ممکن است و به همین دلیل  تا کنون راهکاری مناسبی جهت جذب این نوع از مشارکتهای مردمی وجود نداشته است و با وجود این که می‌تواند باعث دریافت بخش اعظمی از حمایتهای مالی باشد، نادیده گرفته شده یا به عهده پرداخت‌کنندگان گذاشته می‌‎شود. 
با ظهور فناوریهای نوین مالی (فین تک) در ایران و جهان، راهکارهای مناسبی جهت این نوع از دریافتها ایجاد شد که مسئولیت یادآوری و ایجاد سهولت در پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی را به عهده دریافت کننده می‌گذارد. به این معنی که موسسه مربوطه می تواند با ثبت نام از خیرین و آگاهی از میزان مبلغ مورد نظر ایشان و زمانبندی پرداختها، یادآوری دریافت را از طریق پیامک مدیریت نموده و روال منظمی برای دریافت خُرد از تعداد زیادی از افراد را برعهده بگیرد و هیچ نیازی به پیگیری و یادآوری از سوی پرداخت کننده نباشد.
در این راستا انجمن حمایت از بیماران ام اس ایران پس از بررسی سرویسهای موجود، طی عقد تفاهم نامه‌ی همکاری با یکی از ارائه دهندگان این سرویس در ایران با نام "لینک تو پِی" که سرویس خاصی را در این حوزه ارائه می‌دهد، این امکان جدید را به سایر شیوه‌های دریافت خود اضافه نموده است و در صورت استفاده حداکثری از این شیوه، علاوه بر افزایش میزان همیاری جامعه، مدیریت بهتر و بهینه‌ای بر موضوع دریافت مبالغ خواهد داشت.
در این شیوه پس از مراجعه به لینک فوق   https://link2pay.ir/pay/ms نسبت به پرداخت مبلغ خود جهت کمک به بیماران عضو انجمن ام اس ایران اقدام فرمائید.
همچنین خیرین محترمی که تمایل دارند وجوه حمایتی خود را به صورت دوره‌ای پرداخت نمایند، می‌توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت نام در این شیوه از پرداخت کمکهای نقدی، اقدام نمایند و نیز با هدف کمک به رشد تعداد خیرین در این شیوه، با معرفی آن به سایر افراد شامل دوستان، آشنایان و نزدیکان خود، می‌توانند این موسسه را در رسیدن به اهداف خود یاری رسانند. 
https://survey.porsline.ir/s/JAvyY13
 


نظر شما :