چیدمان پازل هفتاد هزار تکه‌ای آغاز شد

ساخت بزرگترین پازل دنیا

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۹ کد : ۸۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۰۳
در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸ چیدمان پازل ۷۰ هزار تکه‌ای انجمن ام‌اس با همراهی اعضای انجمن، حامیان، دوستان و بیماران به طور رسمی آغاز به کار کرد. این رویداد با حضورآقای عبدالحسین هوشمند مدیرعامل انجمن ام اس و خانم خرازی دبیر برگزاری روز جهانی ام اس ودیگر اعضای انجمن ام‌اس افتتاح شد
ساخت بزرگترین پازل دنیا

به گزارش روابط عمومی تیم اجرایی روز جهانی ام‌اس، در آغاز این مراسم ندا کریمی‌پور، مدیر اجرایی پروژه پازل لک‌لک‌ها با تحسین توانمندی‌های مبتلایان به ام‌اس و لزوم تغییر نگرش و عملکرد جامعه نسبت به آنها اطلاعاتی در خصوص چگونگی برگزاری و روند چیدمان پازل توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه این مراسم عبدالحسین هوشمند، مدیر‌عامل انجمن ام‌اس ضمن تقدیر از تمامی افرادی که برای برگزاری این مراسم بزرگ تلاش کردند عنوان کرد: آگاهی‌بخشی در خصوص بیماری ام‌اس اهمیت دارد و آرزو می‌کنم روزی سطح اطلاعات جامعه آنقدر افزایش یابد که همه بدانند ام‌اس بیماری ترسناک و محدود کننده‌ای نیست و مثل هر بیماری دیگر باید به مبتلایان و جامعه نحوه همزیستی با آن را آموزش داد.

در این مراسم افرادی چون آقای فرشید گلزاده مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه،آقای سعید اله بداشتی مدیر روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه و امیر سهیلی بازیگر برنامه کودک و نوجوان برنامه گل و بلبل حضور داشتند.

هرتکه از این پازل ۷۰ هزار تکه‌ای نماد یکی از بیماران مبتلا به ام‌اس در ایران است. این پازل طی پنج روز به همت اعضای انجمن، جمعی از بیماران و مردم با هدف معرفی واقعیت این بیماری به عموم و کاهش نگرانی‌ها و شایعات در مورد این بیماری چیده خواهد شد.

این پازل بزرگترین پازل جهان است که به مناسبت روز جهانی ام‌اس در حال نصب است. این رویداد فرهنگی توسط نماینده گینس به ثبت خواهد رسید.

این مراسم تا ساعت ۹.۳۰ شب ادامه داشت و بخش‌هایی از این پازل تکمیل شد.

روابط عمومی تیم اجرایی روز جهانی ام‌اس اعلام کرد: در صورت تمایل به همراهی با خانواده بزرگ ام‌اس در فضای مجازی با استفاده از هشتگ #پازل_من حامی بیماران مبتلا به ام‌اس باشید و همگام با آنها به معرفی این بیماری نسل جوان کمک کنید.

مراسم پازل لک‌لک‌های انجمن ام‌اس در روز ۳ تیر ماه ۹۷ به کار خود پایان می‌دهد.

 

 حضور در محل برگزاری پازل برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مراسم به شهرک اکباتان، مرکز خرید مگامال مراجعه کنند


( ۲ )

نظر شما :