نصب استرابورد اطلاع رسانی انجمن ام اس ایران  با شعار زندگی شاد و پرتلاش با وجود ام ام اس در مسیر خیابان نیاوران  مسیر شرق به غرب بعد از سه راه یاسر به مدت یک ماه از تاریخ ۱۹ مرداد ماه ۹۹


دوستی اینترنتی
این روزها به دلیل گستردگی شبکه های اجتماعی شکل گیری روابط دوستانه در این فضا رو به افزایش است. هر نوع رابطه ای در دنیای مجازی، می‌تواند آسیب‌هایی جدی در پی داشته باشد. شبکه‌های اجتماعی فضای آزادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که باعث ورود افراد به روابط نامتعارف می‌شود که در طولانی مدت اثرات مخربی متوجه فرد و کانون خانواده‌شان می‌شود.
روابط دوستی که در فضای مجازی شکل می گیرد، فرصت شناخت عمیق را به شما نخواهد داد، پس اطلاعات شخصی خود را افشا نکنید. ممکن است بعدها مورد سوء استفاده قرار گیرد، این اطلاعات می‌تواند عکس‌ها و فیلم‌های خصوصی شما باشد.
پلیس فتا


زندگی شاد وپر تلاش با ام اس
اطلاع رسانی انجمن ام اس ایران در مسیر های رفت وبرگشت آزادراه قزوین ،کرج به مدت یکماه از تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۹


‌دکتر محمدعلی صحرائیان: تفکر منطقی حاصل تحقیقات است دراین روزهای سخت تحقیقات را فراموش نکنیم و با همان سرزندگی قبلی «تولید» و «تولد» علمی داشته باشیم
‌♨️ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: سربازی که در جبهه می جنگد همیشه باید فکرش این باشد که مقابله بهتری با دشمن داشته باشد.
ابعاد مختلف موج دوم کرونا باید بررسی و پژوهش شود. از هفته آینده گرنت کووید برای طرح های تحقیقاتی که به ویژه منابع بیرونی جذب کرده اند و یا هزینه ای ندارند باز خواهد شد.
تاکنون بیشتر از 180 مقاله از دانشگاه علوم پزشکی تهران با موضوع کووید 19 ( به صورت Original ،letter و systematic review) در مجلات خوب دنیا چاپ شده که باعث افتخار است.
اینکه در تحقیقات داروهای مختلف را استفاده کنیم خوب است اما اینکه با تحقیقات کوچک که تمام فازهای آن گذرانده نشده بگوییم دارویی در کووید موثر است منطقی نیست.
چندصدایی باعث سردرگرمی مردم و تیم پزشکی می شود باید صبر کنیم هر زمان دارو  در سازمان غذا و دارو به تایید رسید از آن استفاده کنیم.
سوالات زیادی درباره واکسن کرونا مطرح می شود اما باید خودمان را برای زندگی در یک دوره  میان مدت یا بلندمدت با کووید آماده کنیم تا واکسن به طور کامل ساخته شود.
هر فرد مبتلا می تواند تا 400 نفر را مبتلا کند.