بسمه تعالی


با سلام و احترام خدمت بیماران عزیز مبتلا به ام اس 

باستحضار میرساند که طی جلسه حضوری که مورخ ۲۵ شهریور ماه سال جاری با حضور دکتر طالبیان رییس کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری و اتفاقی و هیات همراهشان در انجمن ام اس ایران برگزار گردید ، تفاهم نامه ابلاغیه فوق به شماره نامه ۱۵۰/۵/۰۰۱۰۵ و تاریخ ۱۳۹۹/۷/۱۶ که تصویر آن به پیوست ارسال میگردد ، طی آن بستری مناسب جهت خدمات مشاوره ای در زمینه های حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده ، شغلی و ..... برای بیماران عزیز فراهم شده است .

خواهشمند است جهت دریافت فایل کامل تفاهم نامه اینجا کلیک نمایید.


بسمه تعالی 


با عرض سلام خدمت عزیزان مبتلا به ام اس 
به اطلاع  میرساند که جهاد دانشگاهی واحد الزهرا در حال اجرای طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در ۲۱ استان کشور میباشد.
از زنان مبتلا به ام اس سرپرست خانوار تقاضا میشود  فرم زیر را تکمیل نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد اپراتور انجمن ام اس ایران سرکار خانم آشتیانی جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند.

جهت دریافت فرم توان افزایی و اشتغال اینجا کلیک نمایید.بنام خدا

 

اعضا محترم انجمن های ام اس

 

 خود اتکایی و استقلال بیماران ام اس از نظر مادی و معنوی از اهداف اساسی انجمن ام اس ایران می باشد. به این منظور انجمن فعالیت های متعددی اعم از تاسیس شرکت تعاونی اشتغال زایی، شرکت کارگزاری بیمه، صدور گواهی خود اشتغالی، برگزاری دوره های فنی و حرفه ای و ... نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی، کارگاه آموزشی و تولیدی خیاطی نموده است. اما گام مهم و اساسی برای برنامه ریزی اشتغال اعضای انجمن داشتن یک بانک اطلاعاتی جامع از توانمندی ها و تحصیلات آنان است که بتواند مبنای مذاکره برای ایجاد فرصت های شغلی یا بخش های دولتی و خصوصی قرار گیرد. به همین منظور از شما تقاضا می شود فرم مشخصات پیوست را تکمیل فرمائید تا نام شما در بانک اطلاعات اشتغال انجمن وارد شود.

انجمن ام اس ایران

 

لطفا جهت تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید


مستند«مسئولیت پذیری اجتماعی»/دکتر محمدعلی صحرائیان: انجمن ام اس ایران تلاش می کند پل ارتباطی بین خیرین و بیماران باشد
‌ معاون پژوهشی دانشگاه در گفت وگو با مستندسازان «مسئولیت پذیری اجتماعی» در دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت : هدف انجمن ام اس ایران، کمک به بیماران ام اس وشناساندن بیماری ام اس است و تمام تلاش خود را درجهت برآورده کردن نیازهای علمی بیماران و خانواده آنان و همچنین پزشکان انجام داده است.
همیشه سعی کرده ایم پل ارتباطی بین بیماران و دولت باشیم.
حس ما این است هر اقدامی قبل از اینکه به دیگران کمک کند به خودمان کمک می کند و آن حس مفید بودن و حس کمک به همنوع است و این حس در سازمان های مردم نهاد تبلور پیدا می کند.

 https://pr.tums.ac.ir/ZoYG

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

 instagram.com/tums.news


 tumspr@